Automatyczna myjnia TIR

Dla Państwa umyjemy i wyczyścimy samochód z zewnątrz – zarówno karoserię jak również szyby, felgi i opony oraz zakonserwujemy go wedle Państwa oczekiwań. Oferujemy mycie tapicerki wewnątrz samochodu, mycie elementów plastikowych, czyszczenie i konserwację tapicerki skórzanej.

Z nami zapewnisz sobie spokój na co dzień, czyste i przyjazne wnętrze twojego pojazdu oraz elegancki wygląd z zewnątrz. Regularne mycie i konserwacja auta znacznie wpływa na jego wycenę i przede wszystkim żywotność. Zapraszamy

Pranie dywanów

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom świadczymy tak że usługi prania  dywanów, chodników i wykładzin. Regularne czyszczenie nie tylko sprawia że dywan znacznie dłużej utrzymuje swój kolor, blask i świeżość, ale tak że usuwa roztocza.

Przy użyciu odpowiedniego sprzętu i środków wyczyścimy każdą plamę, usuniemy sierść zwierząt domowych i dokładnie wypierzemy dywan.

Myjnia samochodowa ręczna

Jeżeli oczekujemy od samochodu, żeby dobrze nam służył należy samemu o niego zadbać. Czysty samochód, zakonserwowana karoseria i wnętrze nie tylko zwiększa komfort podróżowania, ale tak że znacznie wypływa na żywotność poszczególnych elementów oraz całego samochodu. Dbanie o wszystkie elementy jest trudne i pochłania sporo czasu którego nie każdy może przeznaczyć na konserwację samochodu. Warto w takim wypadku powierzyć to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy element. Szybko i z dbałością o każdy element wyczyszczą, umyją i zakonserwują twój samochód.

Oferowane przez nas usługi bez wątpienia spełnią Państwa oczekiwania. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami produkującymi kosmetyki samochodowe mogą Państwo mieć pewność, iż użyte przez nas środku są bezpieczne i odpowiednio zabezpieczają czyszczone powierzchnie.